第1程:
70X 上水-觀塘(翠屏道)
途經:石湖墟,上水圍,翠麗,天平,清河,欣翠,嘉盛,粉嶺,景盛,華心,華明,欣盛,和興,
志海園,何家園,九龍坑,大窩,泰亨,中心圍,圍頭,天馬,黃大仙,新蒲崗,彩虹,啟業,
九龍灣,牛頭角,觀塘,創紀之城,翠屏
收費:$14.2
上車:上水總站/石湖墟郵政局/上水圍/翠麗花園/北區運動場/天平邨
落車:牛頭角鐵路站
第2程:
98A 坑口(北)-牛頭角鐵路站(循環線)
途經:厚德,坑口,景林,欣明,英明,寶林,翠林,康盛,馬游塘,寶達,秀茂坪,觀塘,
創紀之城,牛頭角>返回坑口(北)>觀塘,秀茂坪,寶達,馬游塘,康盛,翠林,寶林,英明,
景林,厚德,坑口,富寧
收費:$1.5(八達通轉乘優惠)
上車:牛頭角鐵路站
落車:坑口(北)總站
我係巴士公司做既,如果你吾想轉咁多次車,我建議你係上水搭70X,係創紀之城落車,轉98A直入將軍澳醫院,吾塞車應該個幾鐘就去到,車資大概20~25左右!!